Rezerwacja

Rezerwacji możesz dokonać telefonicznie, bądź bezpośrednio przez naszą stronę internetową, wypełniając formularz zgłoszeniowy. Potwierdzeniem twojej rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 30% wartości wynajmu na umieszczony na naszej stronie internetowej numer konta bankowego. W ciągu 24H otrzymasz od Nas mailowe potwierdzenie twojej rezerwacji. Jeżeli dokonasz rezerwacji w piątek po godzinie 17.00, sobotę lub niedzielę potwierdzenie zostanie odesłane do Ciebie najpóźniej w poniedziałek.

Nasze apartamenty oddajemy do twojej dyspozycji minimum na 2 doby. Jeżeli jesteś zainteresowany wynajmem na jedną dobę, umożliwimy Ci to, lecz za dodatkową opłatą.

 

Przeniesienie rezerwacji na osobę trzecią

W każdej chwili możesz przekazać na inną osobę wszystkie przysługujące Ci z tytułu rezerwacji uprawnienia, jeżeli jednocześnie osoba ta potwierdzi przyjęcie wszystkich wynikających z tej rezerwacji obowiązków. Pamiętaj jednak o niezwłocznym poinformowaniu Nas o zmianie rezerwacji, podając niezbędne dane- jego imię, nazwisko, telefon kontaktowy oraz adres mailowy.

 

Przyjazd i zakwaterowanie

Jako nasz klient musisz pamiętać o poinformowaniu Nas o swoim przyjeździe najpóźniej na 2 godziny przed pojawieniem się w jednym z naszych apartamentów. W tej sprawie proszę dzwonić pod numer ZAKOPANE 508499152 (P.Agnieszka). W przypadku braku możliwości dotarcia na umówioną wcześniej godzinę jesteś zobowiązany do bezzwłocznego poinformowania nas o zaistniałej sytuacji. Dostarczenie kluczy po godzinie 18.00 objęte jest dodatkową opłatą w wysokości 20zł płatną osobie wręczającej klucze. Ponadto wynajmując apartament jesteś zobowiązany do uregulowania całej kwoty widniejącej na potwierdzeniu rezerwacji, nawet jeśli z przyczyn niezależnych od Nas, twój przyjazd ulegnie opóźnieniu bądź skróceniu (Mamy na myśli powody osobiste, trudności komunikacyjne, czy strajki itp.)

 

Doba hotelowa

Doba hotelowa trwa od godziny 14:00 do godziny 11:00.